Novniky I.

27. srpna 2009 v 12:32 | Baruuss |  Novinky
Zdravím

Nuže, dneska jsem si mákla na Darlings a zařadila tam moje a Markétiny RPG hry. Nebo spíš stránky, kde se RPG hraje, abych byla přesnější. Pokud nevíte o co jde, zkuste hned první odkaz a jistě najdete vysvětlení.

Další novinkou je, že jsem přidala svá stará SB a teď se jich ještě musím jít optat, jestli jimi chtějí být i nadále...

To je vše, já jdu navštívit své nejdražší...
 


Komentáře

1 Hannah x) | E-mail | Web | 27. srpna 2009 v 21:45 | Reagovat

Ahoj Baruuss. (Samozřejmě zdravím i Markétu, ale s ní jsem ještě neměla tu čest, takže tenhle komentář bude patřit spíš tobě, Baruuss.)
Pokud nechceš číst moje nehorázně rozbušené srdcelomné výlevy, tak dál nepokračuj, nemá to cenu...
Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Já se zblázním, a budeš to mít na svědomí, Baruuss. Protože tohle je něco tak nehoráznýho... Prostě se mi tomu ani věřit nechce. (Nevšímej si toho, vím, že si mi psala na blog, že budeš dělat společnej s kámoškou... Ale to jsem musela říct...) Já se tu rozbrečím. Probodnu se křížem na kterým visel kristuspán... (Doufám, že někdo z vás není křesťan. Pak se mu omlouvám...)
Ach bože... Dej mě na svatý lože, nebo tam spadnu sama... Já se opravdu zblázním... (To jsem taky opakovala, nevšímej si toho -už je ze mě schozofrenička) Budu tančit po pokoji kankan...(Zase si dělám srandu, zřítila bych se do sklepa) Nevím proč, ale v záchvatu nadšení se mě padají takový kecy... Je hrozně, ale hrozně úžasný, že pokračuješ Baruuss. Souhlasím s tebou (Četla jsem tvůj komentář u Miracle) Hodně lidí teď končí... Nevědí proč, přestalo je to bavit, ale jsem šťastná, že pokračuješ, protože celou dobu taky vypadalo, že zakopeš pero. Mimochodem, ten design je úžasný. (Ať ho dělala kterákoli z vás) Hrozně se mi líbí jak ty barvy, tak ten obrázek. Ještě řekni, žes ho malovala sama a já se jdu zahrabat.
Jsem moc ráda, že jste si mě nechali za Sb "Darling". Mimochodem, jdu číst tvou novou kapitolu. Baruuss. Po devíti měsících jsem moc zvědavá! :D
Doufám, že si ze mě nechytila záchvat. (Já ho chytla z tebe) A že žiješ. Mějte se krásně a ať vám blog kvete. :)
A piště!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.