DARLING

26. června 2009 v 17:48

Chceš být jedním z nich?Agnes
U ní stojí za přečtení všechny povídky. Dokončené jsou dvě a ty jsou teda dobrý. Podle mě bude psina i Blackovi jsou do nebe. Nikdo nepíše asi vtipněji. U jejích povídek se většinou řehtám, a máma přijde tak dvakrát, třikrát a ptá se mě, jestli je vše v pohodě. Teď zrovna má období rekonstrukce, takže upravuje své povídky a jestli ji překecáme, bude psát další kapitoly, takže všichni tam a překecávat!!!

Arriel
Páni! Teda, kdo by to byl řekl? Tento blog mě moc mile překvapil. Doporučuju povídku Lowe with dark secret.


Hannahx)
Blog má tak podobně založený jak Baruuss starej, ale je omnoho dál. Má lepší designy, píše pravidelně a nejspíš i hrozně ráda. Podle jejích zápisků je citlivá, vtipná a hlavně umí psát. Je dobrá. Vážně moc dobrá. Píše všechny žánry a všechny je svede prefektně. Má několik dokončených povídek, několik načatých a je vážně hrozně fajn, takže se určitě mrkněte.
Malfoyka
U ní se nám líbí povídka na pokráčko a to Správná láska. Má nás dokonce tak ráda, že kapitolky píše až do půlnoci :-D. Taky jsou skvělé její jednorázovky, se smutným koncem.Neobvykle originální a vtipná holka. - Její blog je teprve ve výstavbě.

U nich se mi nejvíc líbí povídka Záškodnička - určitě si ji přečtěte, stojí to za to.

Tracy
Moje milovaná sestřička a její nejznámější povídka Ta noc, kdy mi vysvitlo slunce. Zezačátku očekávejte normální hádky Lily X James a Marry X Sirius, ale všechno se zvrtne, když Marry zjistí velice zajímavou věc. Na tuto kapitolovku navazuje povídka Poberti z5, ale co v ní je vám neřeknu, nechte se překvapit. Společně s Envy píše Drop of hate, ale už dlouho žádná nová kapitolka nepřibyla. Mimo jiné je to taky jedna z mála autorek, které píšou HP dlouho a bez větších přestávek, obdivuju jixD

Wisty a Stroopy
Jejich (2 spisovatelky jeden blog) povídka Chating stojí za přečtení aspoň dvakrát. Jaký má konec? uvidíte. No a další mojí oblíbenou povídkou je Jak James a Sirius díky zimním sportům ke štěstí přišli.


Doporučujeme

Tak to je spisovatelka s velkým S. Ze začátku psala jako všichni tady FF Harry Potter, pak začala psát vlastní příběhy a nakonec vydala trilogii Posleství jednorožců. Z FF HP vypíchneme třeba Když se karta obrací, protože je to o Lily a Jamesovi, které máme nejradši. Dále jsou tam depresivnější povídky o Siriusovi a její vlastní tvorba. Vážně, pokud chcete číst profesionála, mrkněte se tam.

RPG stránky

(Baruuss)

Beauxbatones - škola čar a kouzel, Krásnohůlky. Tuto školu jsem společně s kamarádkama ze Slovenska založila já. Je to můj první projekt a snažím se na něm hodně dřít, aby tam lidi chodili, bavili se a seznamovali. Ovšem, zatím se jen rozjíždíme a je to poznat xD (Pozor! Registrace jsou jen v určitou dobu!)

HP Clubik - škola čar a kouzel v Bradavicích. Je to moje první RPG hra a nejen proto ji mám strašně moc ráda. Sice čas od času začne upadat, ale zatím vždy se z toho vyhrabala skoro bez úhony. Holky, Nymf a Adri, si na tom mákly a výsledek stojí za to. Jediné negativum, Nymf rezignovala, protože někteří lidé z clubiku byli neféroví a protivní. Ale Adri společně s Mattem pokračují dál a proto vám doporučuji se registrovat. (Pozor! Registrace jsou jen v určitou dobu!)
- PROBÍHÁ REGISTRACE

Ministerstvo kouzel - staňte se zaměstnancem. V tomto projektu jde o to, že si musíte najít práci na MK a tu také musíte dělat, jinak vás vyrazí. Je to poměrně nový projekt, ale myslím, že bude úspěšný. Můžete zde také zaregistrovat svou kouzelnickou školu nebo jiné médium HP. (Registrace NON STOP)

Mysterious school - je to úplně nová škola. Myslím, že je ještě novější než Krásnohůlky, ale hned mě na ní zaujalo to, že člověk si může vybrat vlastnost, jakou si sám vymyslí. Musí ji teda schválit vedení, ale berou většinou vše. Tuto školu vede moje kamarádka Abigail Evans. (Pozor! Registrace jsou jen v určitou dobu!)
- PROBÍHÁ REGISTRACE

Ospalá díra - svět čarodějů, vlkodlaků, upírů a lidí. Je to taky novější projekt, ale co na tom sejde, když ho rozjely dvě zkušené RPG hráčky a zakladatelky HP Clubiku, Adri a Nymf. Můžete být kterákoliv rasa, můžete mít děti, najít si práci a hlavně přátele. Píšete si zde svůj vlastní příběh. Přitom vaši fantazii rozvíjejí nápadité soutěže a znalosti zase bleskovky. (Registrace NON STOP)
 


Komentáře

1 Moss (ex-Miracle) | E-mail | Web | 19. října 2009 v 14:42 | Reagovat

Miracle tak docela neskončila. :D Jinými slovy chci oznámit, že se vracím v plné síle (jen pod jinou přezdívkou a na jiné stránce). A chci se zeptat, jestli spřátelení pořád platí. :-) Pokud ano, dej mi prosím vědět a změň si na mě odkaz a přezdívku. :D Díky moc...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.